E- Szkolenia / E-learning

Witamy w naszym e-learningu BHP. szkolenie e-learningDOSTĘP DO E-LEARNINGU Na kursy można zapisać się wysyłając do nas formularz zgłoszeniowy lub dzwoniąc pod numer +48 12 3450411. Zapraszamy :-) Uwaga : W przypadku większej ilości zgłoszeń – i umów o obsługę BHP – ceny szkoleń negocjujemy indywidualnie. prosimy o kontakt Informacje dotyczące kursów: Każdy kurs jest podzielony na moduły.

W każdym module znajdą Państwo książkę, prezentację / filmy oraz test ćwiczeniowy. Testy ćwiczeniowe można wypełniać dwa razy. Jeśli uznacie Państwo, że wszystkie dostępne materiały opanowaliście w sposób wystarczający do zaliczenia – zapraszamy na QUIZ ZALICZENIOWY.

Od daty pierwszego zalogowania zaplanowaliśmy 2 tygodnie na zapoznanie się z materiałami oraz uzupełnienie quizu zaliczeniowego – testu. QUIZ ZALICZENIOWY ZAWIERA OKOŁO 20 pytań z całości materiału. Do zaliczenia wystarczy 60% poprawwnych odpowiedzi. Tylko 1 odpowiedź jest prawidłowa. 2 możliwe podejścia. Brak odpowiedzi uznany zostanie za błędną odpowiedź.

Jeśli zaistnieje potrzeba kontaktu, prosimy o telefon – 12 345 04 11, w godzinach pomiędzy 9.00 a 15.00. Możliwy również kontakt mailowy: qes@qes.pl

Zapraszamy i życzymy powodzenia !