Kim jesteśmy? Przede wszystkim ? Najlepszymi wykładowcami! Z pasją, zaangażowaniem potrafimy nauczyć rzeczy trudnych.

Jesteśmy instytucją szkoleniową, zarejestrowaną w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie pod numerem: 2.12/000242/012

Nasi klienci wiedzą, że nawet w trudnych sytuacjach nie zawodzimy. Po prostu dotrzymujemy słowa !
Tym się wyróżniamy. I wiemy, że jesteśmy dobrzy. W chwili obecnej zespół kilkunastu osób to chemicy, prawnicy, biolodzy, ekonomiści, mechanicy i budowlańcy. Jesteśmy również w większości audytorami i doradcami. I choć trudny to zawód, można go wykonywać z uśmiechem na ustach, głową pełną pomysłów i stworzyć wartość dla każdego Klienta, która nie tylko poprawi jego wyniki, zmniejszy ryzyka ale pozostawi niezapomniane wrażenie i atmosferę. Tacy właśnie staramy się być, a z Wami nasze pomysły staramy się realizować. Specjalizujemy się w przygotowaniu pracowników dla pracy na terenie Niemiec, Belgii czy Holandii, Współpracujemy z biurami pośrednictwa pracy.

Prowadzimy jako jedna z największych firm w Polsce – Szkolenia i egzaminy VCA oraz SCC.

Nasze certyfikaty są rozpoznawalne w całej Europie. Współpracujemy bowiem z najlepszymi jednostkami certyfikacyjnymi w tym zakresie.

W naszym katalogu nie znajdziecie ?WSZYSTKICH SZKOLEŃ?.

Mamy inną misję w obszarze szkoleń. Za każdym naszym produktem stoi człowiek, który potrafi lepiej, niż ktokolwiek inny, przedstawić temat szkolenia.
Dlatego warto właśnie z nami uczyć ! Dlatego też jako tematykę naszych szkoleń wybraliśmy te, w których jesteśmy dobrzy.

Branża Budowlana:

Dla branży budowlanej świadczymy usługi nadzoru bhp na budowach. Jako zewnętrzna służba BHP. Nasi pracownicy biegle posługują się językami – niemieckim czy angielskim. Mamy duże doświadczenie w tym zakresie. Nasze służby BHP obsługiwały budowy w Belgii, Holandii, Niemczech oraz Finlandii.

Doradztwo i Wdrożenia:

Mając praktyczne doświadczenie z audytowania, wdrażamy szybko, skutecznie i efektywnie systemy zarządzania ISO – jakościowe – ISO 9001, środowiskowe 14001 czy EMAS oraz bezpieczeństwa: OHSAS 18001,PN-N-18001, czy SCC/ VCA. Wdrożyliśmy najwięcej w Polsce systemów zarządzania SCC. Wdrożenie i certyfikacja SCC bez stresu? Tylko z nami. Oceniamy kulturę bezpieczeństwa pracy w organizacji i zgodność z prawem w zakresie BHP i ochrony środowiska. Obsługujemy klientów w zakresie BHP i OŚ. Nasi klienci wiedzą, że nawet w trudnych sytuacjach nie zawodzimy.

Laboratoria chemiczne, biologiczne i fizyczne i nanotechnologiczne:

Przygotowujemy specjalistyczne procedury postępowania. Ustalamy zasady bezpieczeństwa i je monitorujemy. Obsługujemy laboratoria chemiczne, biologiczne fizyczne i nanotechnologiczne w zakresie polityki bhp i ochrony środowiska. Pomagamy we wdrożeniach BSL- 3/4. Monitorujemy bezpieczństwo w laboratoriach.

Technika Bezpieczeństwa :

Rozwijamy też obszar techniki bezpieczeństwa. Montujemy profesjonalne systemy zabezpieczeń, systemy monitoringu. W obszarze techniki bezpieczeństwa -znajdziecie pomiary elektryczne instalacji oraz urządzeń, konserwacje i przeglądy sprzętu p.poż. Chcemy, aby w obszarze bezpieczeństwa firmy nasza usługa była możliwie najbardziej kompleksowa.
Z przyjemnością w tym gronie zobaczymy i Twoją firmę.

Po prostu dotrzymujemy słowa ! To już kilkuset klientów, polskich i zagranicznych, dużych i małych. Zadowolonych.

Zapraszamy do współpracy.

ZAUFALI NAM