Wdrożenie SCC */**/Petro/ SCP

Cel :

Opracowanie wzorów procedur systemowych oraz doradztwo związane z wdrożeniem Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy i Środowiskowego lub i Jakością w oparciu o wymagania SCC */**/petro (VCA petro) lub SCP wraz z integracją z istniejącą dokumentacją.

Opracowanie przykładowych zapisów systemowych wynikających z tych procedur.

Sposób wykonania usługi :

KONSULTACJE w trakcie wdrożenia Zintegrowanego Systemu Zarządzania Środowiskowego oraz Bezpieczeństwem i Higieną Pracy w oparciu o wymagania wybranej normy OBEJMUJĄCE:

  1. Analizę istniejącej dokumentacji systemowej (dowolnej, dokumentacja istniejąca, polecenia, decyzje, nakazy, zarządzenia wewnętrzne, instrukcje,). Haben Sie einen Ghostwriter gesucht Ghostwriter gesucht AUDYT ZEROWY.
  2. Doradztwo w zakresie sposobu wdrożenia określonych praktyk bezpieczeństwa pracy
  3. Przygotowanie propozycji najistotniejszych procedur systemowych zgodnych z wymaganiami normy.
  4. Wykonanie przykładowych zapisów systemowych wynikających z wszystkich procedur systemu zarządzania.
  5. Przeprowadzenie 1 audytu oceniającego poziom wdrożenia (przed certyfikacją) oraz przygotowanie na tej podstawie wskazówek do poprawy.
  6. Przeprowadzenie szkolenia osób uczestniczących (ze strony Klienta) we wdrożeniu po stronie Klienta.
  7. Uczestniczenie w audycie Certyfikacyjnym po stronie Klienta.

Efekty realizacji usługi :

Przygotowanie dokumentacji klienta oraz pracowników klienta do audytu certyfikacyjnego. Zbudowanie sprawnie funkcjonującego systemu zarządzania.

Czas realizacji usługi: od 1,5 do 3 miesięcy.

Cennik usługi: wycena indywidualna

Jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij proszę formularz wyceny. W ciągu 48 godzin skontaktujemy się w sprawie wyceny szczegółowej.

 

Wdrożyliśmy najwięcej systemów SCC w Polsce. Posiadamy największe doświadczenie w przygotowaniu do certyfikacji firm. Tworzymy dla państwa również zapisy systemowe. Reprezentujemy i pomagamy na audycie certyfikacyjnycm. Opiekujemy się systemem po zakończeniu audytu certyfikacyjnego.

Gwarantujemy sukces !
TO proste. Jesli twój zleceniodawca wymaga SCC */**/Petro – zadzwoń do nas.