Audyt behawioralny – Warsztaty „Tworzenie kultury bezpiecznych zachowań” 24.10 Kraków

Audyt behawioralny,  Warsztaty ?Tworzenie kultury bezpiecznych zachowań? dedykowane dla osób, które prowadzić będą obserwację zachowań. Szkolenie jest prowadzone w formie interaktywnej ( zagadki, quizy, przykłady, ćwiczenia). Szkolenie prowadzi zawodowy Audytor wiodący oraz wieloletni pełnomocnik systemów zarządzania, ekspert UE w ocenie rozwoju poziomu bezpieczeństwa w różnych gałęziach przemysłu , oceniający i wdrażający pogramy poprawy kultury bezpieczeństwa.

Szkolenie trwa 8 godzin. Po zakończonym szkoleniu wystawiane są certyfikaty uczestnictwa.

Cele szkolenia:

  • Przedstawienie uczestnikom technik obserwacji pracowników, identyfikacji przekonań prowadzących do niebezpiecznych zachowań, sposobów motywowania pracowników.

Treść Szkolenia:

    • W pierwszym dniu szkolenia uczestnicy zapoznają się z najnowszymi trendami w zakresie poprawy bezpieczeństwa pracy w organizacji, poprzez prezentację narzędzi za pomocą których możemy zmienić postawy pracowników, a co za tym idzie ? ich zachowania. Omawiane są również następujące tematy: Co to jest BBS? Rola menadżerów w budowaniu kultury bezpieczeństwa. Jak budować kulturę bezpieczeństwa. Ocena postaw uczestników w sytuacjach niebezpiecznych. Rozwój kultury bezpieczeństwa. Próba oceny poziomu rozwoju kultury bezpieczeństwa w organizacji. Obserwacje behawioralne. Komunikacja empatyczna. Teoria Burkharda, style komunikacji Brounstein?a i wiele innych.

Czas trwania 16 godzin

Cena: Grupa: 3500zł netto/dzień szkoleniowy (max 15 osób)

CZYTAJ WIECEJ …